Regulamin

Regulamin portalu firmolandia.pl

 

1. Na portalu firmolandia.pl dozwolone jest zakładanie kont użytkownika tylko w celu przedstawienia (promowania) dowolnej formy działalności gospodarczej prowadzonej w Polsce (niekoniecznie przez polską firmę).

2. Zamieszczanie jakichkolwiek treści jest możliwe tylko po dokonaniu rejestracji, zapoznaniu się z regulaminem i zaakceptowaniu go.


3. Główną zasadą korzystania przez użytkowników z portalu jest zachowanie kultury i wzajemnego poszanowania.


4. Każdy użytkownik ma prawo powiadomić administratora serwisu o naruszeniu regulaminu.


5. Nie ponosimy odpowiedzialności za treści publikowane przez użytkowników serwisu. Każdy użytkownik sam odpowiada za treści zamieszczone przez siebie.


6. W przypadku wykrycia niezgodności z regulaminem zastrzegamy sobie prawo do zablokowania konta użytkownika wraz z wszelkimi treściami zamieszczonymi na naszym portalu.


7. Na portalu firmolandia.pl nie mogą zakładać kont serwisy do niego podobne, czyli wszelkiego rodzaju inne portale, których główną formą działalności jest promowanie różnego typu firm w internecie oraz innych środkach masowego przekazu.


8. Zabrania się kopiowania treści z portalu bez uprzedniej zgody administratora oraz publikowania tekstów, obrazów pochodzących z innych stron internetowych i wszelkiego typu materiałów drukowanych (jak np. książki, gazety, czasopisma itp.).regulamin-ikonka-jpg