Dodaj nową firmę

Dane firmy
Tu wpisz krótką nazwę firmy, która będzie wykorzystana do zbudowania linku do strony Twojej firmy, np.: moja_nazwa.firmolandia.pl.
Podaj NIP firmy (same cyfry bez żadnych dodatkowych znaków). Uwaga! NIP potrzebny jest do weryfikacji istnienia firmy w bazie i domyślnie nie jest wyświetlany na stronie. Po zalogowaniu się w każdej chwili można zmienić widoczność numeru NIP.
Użytkownik
Twój adres email, abyś mógł zarządzać kontem. Na wskazany adres email zostanie wysłana wiadomość z linkiem weryfikacyjnym, który należy kliknąć w przeciągu 24 godzin. Po udanej weryfikacji będziesz mógł zarządzać swoim kontem oraz uzupełnić szczegółowe dane o Twojej firmie.
Hasło użytkownika (nie mniej niż z 4 znaki).
Drogi użytkowniku, zanim przejdziesz do wypełniania formularza przeczytaj kilka bardzo ważnych wskazówek!

1. W polu NAZWA FIRMY podaj skróconą nazwę firmy, która będzie tworzyć unikatowy adres do Twojej strony na portalu, np. firma Jana Nowaka o pełnej nazwie "NOWBUD Usługi Budowalne" wpisuje w polu NAZWA FIRMY: nowbud, dzięki czemu dla tej firmy zostanie wygenerowany unikatowy adres www: http://nowbud.firmolandia.pl. Pełną nazwę firmy wpiszesz w dalszej fazie tworzenia konta.

2. W polu NIP FIRMY musisz podać numer identyfikacji podatkowej swojej firmy.

3. W polu EMAIL UŻYTKOWNIKA wpisujesz adres e-mail na który zostanie wysłana wiadomość z linkiem umożliwiającym aktywację konta, następnie musisz zalogować się na swojej poczcie i kliknąć wspomniany link.
Podany e-mail będzie również służył jako login do konta użytkownika.

4. W polu hasło wpisujesz dowolne hasło, którego będziesz używać przy logowaniu do swojego konta.


Jak zalogować się do swojego konta na portalu:

Login: tutaj wpisujesz adres e-mail, który podałeś w polu EMAIL UŻYTKOWNIKA

hasło: tutaj wpisujesz swoje hasło, które podałeś w polu HASŁO.


Po prawidłowym zalogowaniu się do konta użytkownika można przystąpić do tworzenia swojego profilu w portalu.